Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ErS

1
Thumbs Up  ErS
Cześć!

Ja jestem ErS i chcę was zaprosić na mój kanał w serwisie YouTube!

Co nagrywasz:

Na moim kanale będziecie mogli znaleźć głównie serie "zagrajmy w" z każdego gatunku gier.

Osiągnięcia: 

Jak na razie udało mi się zebrać na kanale tylko kilkoro widzów. Nie posiadam jakichś większych osiągnięć o których czuję, że powinienem wspominać, jednak mam szczerą nadzieję, że prędzej czy później się to zmieni.

Wiek: 

Od kilku miesięcy mam 19 lat.

Opis:

Kanał założyłem głównie z ciekawości i chęci spróbowania czegoś nowego, a także dla zwiększenia swojej pewności siebie. Granie w gry i gadanie do mikrofonu sprawia mi ogromną frajdę, zwłaszcza kiedy pojawia się jakiś odzew od strony widowni, już nie wspomnę o tym, że ja po prostu lubię dużo mówić  :D . W przyszłości chciałbym również rozpocząć dzielenie się na kanale moim drugi hobby, jakim są podróże i kultura innych krajów. Staram się być sobą i nie udawać kogoś innego, a także wplatać w mój komentarz różne ciekawostki na temat gry w którą aktualnie gram.

Serdecznie zapraszam wszystkich na mój kanał, jestem wdzięczny za każdą radę i konstruktywną krytykę, a także wszystko co pomoże mi rozwinąć kanał! Pozdrawiam ErS!
polubienia 0 +1
RE: ErS
Zróbmy tutaj taką małą ocenę kanału.

Początkowo ledwie cie słyszałem oraz brak muzyki, no co tu dużo gadać, dziwnie się oglądało. Teraz widać olbrzymie zmiany. Mówisz ciut głośniej, słychać w tle muzykę jest super, git, majonez :D baner jest ok, avatar też, co do miniaturek, no cóż nie są złe, ale mógłby by być o wiele lepszy. Cieszę się że jesteś otwarty na propozycje, jeżeli chodzi o nagrywanie gier. To się bardzo ceni. 

Oby tak dalej Serce
polubienia 0 +1
RE: ErS
Według mnie schludnie zrobione, jest na co popatrzeć ::) trochę poprawić audio i bedzie ok :D
polubienia 0 +1
www