Nie można usunąć folderu

Nie można usunąć folderu
Panowie, głupia sprawa. Nie mogę z dysku usnąć folderu, ponieważ wyskakuje komunikat, iż ten folder jest otwarty w innym programie. Nie da się zmienić nazwy tego folderu itd. Kuriozium polega na tym, że ten folder jest... pusty i nic w nim nie ma. Waży całe 0B.

Oczywiście próbowałem przeszukać, czy gdzieś coś w systemie z tej lokalizacji czegoś nie chce, ale nic nie znalazłem. Poszperałem w necie, polecili program Unlocker, ale on pokazuje, że lokalizacja nie jest przez nic blokowana. Tak więc w nim kliknąłem usuń i wyskoczył ponownie komunikat, że o dziwo nie można usunąć.

Folder został po oprogramowaniu do nauki z wydawnictwa Bristol. Oprogramowanie odinstalowałem, to co tam po nim pozostało to usunąłem i został folder o nazwie "server" i nie wiadomo dlaczego, za wszelką cenę chce pozostać na moim komputerze. Ja też się przywiązałem do tego oprogramowania, ale nadszedł czas, aby się pożegnać i chciałbym to zrobić. Ktoś może ma jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić?
polubienia 0 +1

www
RE: Nie można usunąć folderu
@Tianse W procesach w Windows Task Manager, pewnie masz proces od tego Bristola(serwera lub cokolwiek). Poszukaj, a jak nie znajdziesz to wrzuć SS ze wszystkimi procesami. Zamykasz proces i usuniesz bez problemu.

Daj też SS tego błędu.
polubienia 0 +1
RE: Nie można usunąć folderu
Do takich problemów polecam program 'Unlocker' ;)
polubienia 0 +1
www