Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gothic - oglądalność

0
Gothic - oglądalność
Witam
Czy według Was Gothic jest w stanie przyciągnąć nowych widzów na kanał poprzez streamowanie?
Uwielbiam tą serię, wiem, że ma wielu swoich fanów w Polsce jednak czy ludzi zaciekawi ta gra na nieznanym kanale?
Nie planuję przechodzić kolejny raz normalnej fabuły, bardziej jakiś challenge który by się wyróżnił na tle innych streamów.
Wiem, że głównie to metoda prób i błędów jednak chciałbym poznać czyjeś zdanie czy to ma jakąś szansę.
0 +1
3
RE: Gothic - oglądalność
Jako fan serii, wątpie, że gra ta jest w stanie przyciągnąć jakichkolwiek widzów, co najwyżej Twoja osoba, ale jednak ktoś musi wejść byś był w stanie ich przyciągnąć swoją osobowością.
Zasada jest jedna, zacznij to robić i sprawdź czy to działa, jak nie zadiała to spróboj czegoś innego, jeśli nie spróbujesz to się nie dowiesz.
Życzę powodzenia
0 +1

0
RE: Gothic - oglądalność
Mam dwa pomysły jakby odświeżyć tematyke Gothica
1. Będą potrzebni dwoje Youtuberów - Wykonaj (jak wspomniałeś) jakiś chalange np. spróbuj uratować choć jedną śmiertelną osobę w starym obozie w której jest 100 zębaczy - po czym zaproponuj temu drugiemu inny chalange. Ten kto wygra - wymyśla upokarzającą kare - oczywiście na wizji...
2. Pobij Gothica w speedrunie :)

Pozdro
0 +1
1
RE: Gothic - oglądalność
Na własne oczy widziałem, że Gothica może oglądać dużo osób np. na streamie, tyle tylko, że to najczęściej są wideo albo streamy u kogoś kto już jest znany i ma dużą widownię. Nie wiem czy gra sama z siebie może przyciągnąć widownię. Może jeszcze nie teraz, widziałem parę osób grający w nią znowu na bieżąco i ktoś to oglądał.

PiewDiePie odjaniegawla ostetniemi czasy renesans minecrafta (a myślałem, że YT przynajmniej ta epokę ma już za sobą), więc gdybym był złym człowiekiem to bym jakoś dokonał spinu tej sytuacji i wmanipulował jednego lub więcej znanych twórców, żeby zaczęli robić retro-streamingi GoThicca ;-)
0 +1
www
0
RE: Gothic - oglądalność
Ogólnie popularne są strimy z gothica i dalej nowe osoby strimujące gothica szybko się wybijają
0 +1
www
30
RE: Gothic - oglądalność
Gothic jest popularny w Polsce , wiele osób tworzących materiały czy streamerzy jakoś się wyróżniają od innych. Grą przyciągnie fana gry na live ale to czy będą Cię oglądali zależy od twojej osobowości. Bo możesz mieć mega pomysł, super sprzęt ale jak osobowość ssie to nic nie ugrasz.
0 +1

0
RE: Gothic - oglądalność
Wydaje mi się, że seria oparta na Gothicu będzie przyciągać głównie weteranów i fanatyków tej gry :) Chociaż jeśli masz jakieś ciekawe pomysły to nawet ludzie którzy gry nie kojarzą będą się dobrze bawić. Spróbować nigdy nie zaszkodzi!
0 +1
1
RE: Gothic - oglądalność
Sprubowac nie zaszkodzi lecz czy przyciągnie wątpie ponieważ zazwyczaj z tego co widziałem gothica stremowaly bardziej znane osobowosci najlepiej nagrywac najnowsze tytuły jednakze na początku kanału mozna jechac w co się chce :)
0 +1
www
0
RE: Gothic - oglądalność
Grono odbiorców jest duże, ale wszystko zależy od treści jakie będziesz przekazywać. Dobrym pomysłem była by seria z Kronik Myrtany, bo to nowy mod i nie eksploatowany jak do tej pory.
0 +1
1
RE: Gothic - oglądalność
Próbowałem streamować Gothic'a. Streamują go osoby, które siedzą już tylko na Gothicach. Nie przyciąga dużej uwagi, jeżeli nie jesteś popularny. Gothic był dobry (Kiedyś) Dziś , tę gre według mnie ratują mody. Nie zdobędziesz sporej oglądalności na Gothicu, jeżeli taką zdobędziesz - Gratulacje.
Jednak na własnej skórze, przekonałem się , że community Gothica (nie wszyscy) To straszni naciągaczę , scammerzy, toksyki oraz oszuści, którzy wykorzystują dobro przeciwko tobie. Aktualnie, na scenie Gothicowej, są to osoby zadufane w sobie ,,Wielcy YouTuberzy"
Gothicowcy, mimo, że sam nagrałem Gothica. Nie są zbyt dobrze przyjmowani.
Według mnie (Jest to moje zdanie) Zacznij robić co lubisz, a widzowie sami przyjdą :D Bądź sobą!!!!
Pozdrawiam <3
0 +1