Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Star Wars Jedi: Upadły Zakon
Cześć! Jak wam się podoba ta nowa gra? Ja szczerze powiedziawszy mam mieszane uczucia.

To znaczy gra jest świetna i podoba mi się to połączenie Dark Souls + Tom Raider + Sekiro(!?) ale troche nie siadła im (według mnie) optymalizacja. Do tego stopnia, że wymieniam w najbliższym czasie połowę komponentów komputera ::D

Ale z tego co czytałem, to nie tylko ja mam taki problem więc czekam na aktualizację jakąś.  

Rozgrywka bardzo Dark Soulsowa, to u mnie na wielki plus bo jestem ogromnym fanem. Historia? heh, nie skończyłem jeszcze gry, ale w sumie nic nadzwyczajnego chyba. Nie jestem jakimś maniakiem Gwiezdnych Wojen, to znaczy oglądałem wszystkie filmy, ale jak na razie nie porywa mnie. Więcej będę mógł powiedzieć jak skończę tytuł.

Ach no i to mój pierwszy post tutaj, więc witam serdecznie wszystkich!
polubienia 0 +1

www
RE: Star Wars Jedi: Upadły Zakon
fabuła genialna, oprawa muzyczna, cut sceny, trochę sztywno wygląda sterowanie postacią ale gra godna poleceniu :)
polubienia 1 +1
RE: Star Wars Jedi: Upadły Zakon
Grając w upadły zakon wróciłem na chwilę do Sekiro - i przyznam szczerze że nie byłem już w stanie wrócić do Star Wars. W Star Wars jakikolwiek progress gracza nie istnieje, nie dostrzegasz znaczącej różnicy w walce z tym samym przeciwnikiem na początku a pod koniec gry. Według mnie Upadły Zakon nie dostarcza graczowi satysfakcji która byłaby w stanie utrzymać go przy grze do samego końca.

Mówię to jednak z perspektywy gracza, który gry zaczyna na najtrudniejszym poziomie, więc może to po prostu była kwestia niedostosowania poziomów trudności.
polubienia 0 +1

www
RE: Star Wars Jedi: Upadły Zakon
Bardzo dobrze się przy niej bawiłem na początku jednak dosyć szybko się jakby zacząłem delikatnie nudzić. Nie ma tego czegoś w sobie moim zdaniem co miały inne gry o tej tematyce(klimatu).
polubienia 0 +1