Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

....

Lightning  ....
.
.....
polubienia 0 +1
RE: Bycie konsekwentnym
Nie ilość, a jakość. Sprawdzaj co się przyjmuje, a co nie i bardzo szybko przestań robić to co nie ma brania.
polubienia 0 +1

www
RE: Bycie konsekwentnym
Ja tak zrobiłem ze względu na brak czasu. Z regularnego streamowania 4-5 razy w tygodniu zacząłem robić 1-2 i nawet mam tego dobre efekty (podwyższona frekwencja na live i więcej wyświetleń po stream) film sporadycznie. Jak nie ma zaangażowania ze strony stałych widzów którzy przyszli że względu na content który tworzysz rusz dalej, nie bój się eksperymentować. Nawet swoimi przemyśleniami możesz zachęcić widzów by chcieli z Tobą zostać i oglądać na dobre i złe.
Propozycja jest taka, że jeżeli nagrywasz coś związanego ze sprzętem czy szukasz chwytliwego tematu spróbuj najpierw zajrzeć do google trends i dowiedz się czego ludzie szukają w sieci (tylko z regionu polskiego). I pod to możesz spróbować tworzyć materiały. Szkoda trochę czasu i pieniędzy na coś co Ci się nie zwróci , a zapał i chęci tak naprawdę są tymczasowe. Jednak jeśli masz coś robić na siłę lepiej tego nie robić wcale. Widzowie to wyłapią i kicha. Takie jest moje zdanie.
Dzisiaj zbyt częste udostępnianie materiałów może być potraktowane przez YT jako spam. (polecam dokładnie poczytać wytyczne dla społeczności bo być może jest coś co może ograniczać też zasięgi )
polubienia 0 +1

RE: Bycie konsekwentnym
Właśnie wpadłem na pomysł taki, jako, że mam dobry dostęp do części komputerowych to będę co jakiś czas wrzucać zestawy typu komputer za 500zł, czy za 600zł do gier, potem takowy sprzedam, także pieniążki mi się zwrócą, film będzie rzetelny (na czym mi zależy) a i oglądalność takich filmów jest duża.

Pierwszy już skompletowałem, czekam na weekend żeby to nagrać i zobaczymy jak się przyjmie.
Oczywiście wszystko przygotowane tak, że jak ktoś będzie chciał kupić coś podobnego to znajdzie nazwy podzespołów + jakieś alternatywy jeżeli by czegoś takiego już nie było (np brak dostępności płyty głównej)
polubienia 0 +1
RE: Bycie konsekwentnym
Jak to lubisz, to rób to w miarę regularnie i polepszaj warsztat ale nic na siłę. Jeżeli w końcu Ci jakiś film pójdzie albo będziesz zaliczał wzrosty, to wtedy możesz bardziej przycisnąć. Patrz na statystyki i rezultaty.
polubienia 0 +1
RE: Bycie konsekwentnym
Wiadomo.
polubienia 0 +1