Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AjronX

0
Youtube-red  AjronX
Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCSPJXV_...NTUfWnyD-Q

Co nagrywasz: Obecnie nagrywam filmy typu "Zagrajmy w".

Kilka słów o mnie: Hej, jestem AjronX i mam trochę zwichrowane poczucie humoru, podszyte sarkazmem oraz autoironią. Założyłem kanał ze względu na grę DayZ i to były moje jedyne filmy. Uwielbiam nagrywać, montować i publikować filmy ku uciesze moich widzów, ale po kilku latach Wczesnego Dostępu, DayZ mi po prostu zbrzydło.

Zauważyłem za to, że od lat nie przeszedłem prawie żadnej gry! Wkurzało mnie to, więc postanowiłem, że jeśli już jakąś zacznę, to ją skończę. Motywacją jest dla mnie nagrywanie przebiegu rozgrywki, by udokumentować moją drogę od początku do końca. W zmienionej formie, kanał stał się więc kanałem z Let's play'ami.

Filmy "Zagrajmy w" dzielę na rozdziały, które opisują w skrócie co się będzie działo w danych przedziałach czasowych. Jeśli kogoś znudzi jakiś fragment, to może po prostu przejść do następnego rozdziału. Podziały są zawsze w opisie filmu.

Wybieram gry, na które mam akurat ochotę, choć ostatnio są to najnowsze tytuły, jak The Last of Us 2, czy Ghost of Tsushima. Chcę nagrywać gry fabularne z dobrą akcją i niezłą przygodą. Jestem strasznie strachliwym graczem, więc zaskoczy Was wiele, pozornie niestrasznych momentów, przy których dostaję palpitacji :) Zdarza mi się przeklnąć, ale oddając przy tym moje naturalne reakcje na to co się dzieje w grze.

Parałem się kiedyś fotografią oraz kręceniem głupich filmów, więc elementy skeczów również są częścią mojego kanału, co widać np. po intrze.

Osiągnięcia: 654 widzów i 65,5k wyświetleń, ale też w końcu przechodzę gry :)

Wiek: 33

Podsumowanie zawartości kanału:
- DayZ
- The Last of Us 2
- The Walking Dead sezon 1
- Life is Strange
- Ghost of Tsushima
- Desperados 3
- Skecze i głupie filmy "IRL" (In real Life) 

Jeden z ostatnich filmów:
https://youtu.be/mdk5399P964
polubienia 0 +1