Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TAGI

Youtube-yellow  TAGI
Siemka, czy dodawanie tagów do opisu (związanych z filmem) zwiększają zasięgi? Tagi nie w sekcji tagów, a długa lista w opisie.
polubienia 0 +1
RE: TAGI
To tak bardzo nie działa. Tagi które dasz w sekcji tagi będą wyświetlane w statystykach gdy pokryją się z tymi w opisie. Wtedy widzisz ,że po tych hasłach widzowie dotarli do twojego filmu/streama. W innym wypadku będą te tylko które osobne są w tytule (np.5%) a reszta będzie nazwana "pozostałe 95%. "Napychanie Tagów" jest traktowanie w YouTube jako Spam i wprowadzanie w błąd przez co film ma wykluczone wszelkie tagi i jego wyświetlenia zostają ograniczone. Jest o tym w wytycznych dla społeczności. Hashtagów możesz maksymalnie dać 15. Dlatego Tagi słowa kluczowe w tagach dać 14, mogą to być też pełne wyrażenia, natomiast barwny, dokładny opis związany z filmem bo z opisu są również brane słowa kluczowe i musi być to normalnie napisany tekst ,a nie hasełka czy coś.
polubienia 1 +1

RE: TAGI
Moim zdaniem działa, jeżeli wrzucisz tagi w rozbudowany opis filmu, który jako widz sam chciałbyś do końca przeczytać. Testowane, mamy 2021, możliwe że youtube wykrywa czy wpisujesz jeden tag obok, drugiego.
polubienia 0 +1
www
RE: TAGI
Tak działa, ale pod warunkiem że będzie to normlany opis. Wpisywanie tagów po przecinku jak w sekcji tagi zostanie uznane jako "upychanie tagów " wytyczne dla społeczności dział Spam. Przez co można więcej stracić niż zyskać
polubienia 1 +1