Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ponowne dołączenie do partnerstwa

Ponowne dołączenie do partnerstwa
Cześć. Kiedyś miałem włączone zarabianie na youtubie, które dość szybko zostało wyłączone z powodu zmiany wymagań. Nazbierałem wtedy na koncie adsense ~160zł. Od ponad miesiąca znowu mój kanał spełnia wymagania i po raz kolejny spływają na niego jakieś grosiki. Tyle, że teraz się nie do końca orientuje. Na adsense wisi te 160zł z dawnych lat. Od miesiąca pieniądze nalicza tylko w statystykach youtuba. Teoretycznie jestem już tylko dwa kroki od wypłaty 300zł, które jest progiem ale z drugiej zastanawiam się czy te dwa stany konta połączą się w całość. Także moje pytanie jest takie. Czy po zarobieniu ~140zł na yt połączy się to z tym co zarobiłem już kiedyś na adsense? Czy po nazbieraniu tych 300zł mogę zlecić wypłatę? Czy youtube rozlicza to jakoś miesięcznie itp? Miał ktoś podobne doświadczenia?
Z góry dzięki za odpowiedzi :)
polubienia 0 +1

www
RE: Ponowne dołączenie do partnerstwa
Jeżeli do konta na YT masz podłączone to samo konto AdSense, co za czasów naliczenia tych 160zł, to tak, kasa się połączy
polubienia 1 +1
www
RE: Ponowne dołączenie do partnerstwa
Co do tego czy połączy to nie wiem, ale do tego jak wypłacają to jest polecenie przelewu i co miesiąc Ci wypłaca jak uzbierasz powyżej tego progu 300zł, ale jest też opcja że na zlecenie przelewu.
polubienia 1 +1

RE: Ponowne dołączenie do partnerstwa
Właśnie połączyło mi dzisiaj za grudzień do tej kwoty z adsense :) Także jeżeli dobrze rozumiem to na początku lutego powinienem dostać za styczeń i móc wypłacić (aktualnie brakuje 40 na adsensie chociaż ze statystyk yt wynika, że 14).
Więc wszystko co potrzebowałem się wyjaśniło. Dzięki za odpowiedzi ;)
polubienia 0 +1

www