Subskrypcje

Youtube-red  Subskrypcje
Witam mam problem a dokładnie to YT nie zabrania kupowania subskrypcji lub wyświetleń itp. no posiadając 117 subskrypcji kupiłem 500 przez 2 tygodnie subskrypcje przychodziły normalnie a po przekroczeniu 320 zaczeły  się cofać tak  i cofały  i  wracały ale do mniejszej liczby czyli np. miałem 320 cofnęło się do 305 i wróciły do 314 i tak cały czas do tych 286 i w takiej sytuacji nie wiem co się więc jeśli ktoś też tak miał albo wie o co chodzi to prosiłbym o pomoc ??
polubienia 0 +1
RE: Subskrypcje
To normalne. System przeciwdziałania nieuczciwych praktyk działa od końca 2019roku. Wtedy miało miejsce masowe usuwanie subskrypcji które pojawiły w wyniku zakupu subs (boty) lub zostały uzyskane z multikont. Od tamtej pory system na bieżąco sprawdza reakcje "użytkownika" w jakich okolicznościach została zostawiana ocena czy subskrypcja. Dla przykładu miałem sezon dwutygodniowego dis rajdu na swoim kanale, podczas czego miałem po 20-35 ocen w dół podczas streamu i YouTube w ciągu ok. 2godzin te reakcje anulował. Z drugiej strony subskrypcję nie odzwierciedlają dziś "jakości kanału". I nie są brane pod uwagę podczas pozycjonowania. Jak dla mnie to strata kasy i naiwne podejście do sprawy.
polubienia 0 +1

Youtube-red  RE: Subskrypcje
No dobrze ale czy te subskrypcje zczną znowu przychodzić czy będą sie cofały jeśli nie wypełniły danej liczby ?
polubienia 0 +1
RE: Subskrypcje
Nie będziesz miał ich wcale. Będą cofać się do stanu faktycznego, a będą zostawać tylko te które zostały zostawione przez widza. A skaczą te subskrypcje bo YouTube weryfikuje i na bieżąco je odrzuca. Z drugiej strony działa twój bot którego kupiłeś, który nabija Ci te suby. Dlatego masz takie wahadełko. Możesz mieć problem podczas weryfikacji kanału po przekroczeniu 1000subs i możesz zostać permanentnie zawieszony w programie partnerskim za nieuczciwe praktyki. "Fragment z google" Ruch na stronie uznany za sztuczny nie będzie zliczany w YouTube i może doprowadzić do nałożenia ostrzeżenia na Twoje konto. Zawieszone konta oraz subskrybenci, którzy rozsyłają spam, nie będą wliczani do łącznej liczby subskrybentów ani wyświetleń. Nie są to aktywni widzowie, więc ich usunięcie nie powinno wpłynąć na liczbę wyświetleń ani czas oglądania..

I artykuł wykluczający twoją informacje z pierwszego postu o tym że " YouTube nie zabrania boostowania kanału za pieniądze"
https://support.google.com/youtube/answe...5%BCowanie
polubienia 0 +1

RE: Subskrypcje
nie rozumiem sensu kupowania subskrypcji, mimo ze nagrywam w sumie wrócilem do nagrywania to ani mi przez myśl by to nie przeszło żeby płacić za fejki
polubienia 0 +1

www
RE: Subskrypcje
Kiedyś to miało sens, bo potencjalni sponsorzy zwracali uwagę na liczbę subs. Jakby nie było, byli to pierwsi odbiorcy materiału danego twórcy. Dziś też to ma znaczenie pewnie dla niektórych , ale bardziej już zwracają uwagę na PR twórcy, liczbę ocen i wyświetleń ( podobnie na Twitch). Przez wyścig T-series z PewDiePie subskrypcje przestały być brane pod uwagę przy pozycjonowaniu i straciły na wartości.
Liczba obserwujących ma duży wpływ na insta i nawet fake followers powodują, że firmy chcą współpracować z influencerem. Niby każdy wie, ale widać firmom to nie przeszkadza.
polubienia 0 +1

RE: Subskrypcje
lalu93 napisał(a):Kiedyś to miało sens
To nigdy nie miało sensu.. bo po co puste "SUBY"
Jeszcze pamiętam za starych czasów jak wpisywało się tagi znanych youtuberów zeby widzów przybywało, tak to było okrutne i widac nie kazdy miał moralniaka za takie coś ale czego się wtedy nie robiło zeby zarobić troche haj$u.

Pamiętam takie rzeczy bo na tubie siedze od 2009 roku.

Dlatego z boku patrze na tych wszystkich ludzi co z klasycznych lets plejów zrobili kupe.
A wracając do tematu autora. Nie warto kupować FEJKÓW, zainwestuj czas i cierpliwości a wynagrodzenie będzie dobre. I wierz mi lepiej mieć 80 subów ale aktywnych niz 1000 subów z czego 20 aktywnych. Bo nie raz jak patrze na stare kanały np Nniezapominajka kanał 136 tyś subów na dziś a pod filmami ledwo 10 lajków. Nie wiem czy to przez kupne suby i nikogo nie oskarżam ale wiele ludzi się poasiło na takie coś czym skutkowało to filmem " koniec z jutubem" bo nie mam wyświetleń czasami nawet jak widz juz jest znudzony to po prostu zlewa kanał i nawet nie ogląda. Rób to co lubisz i z cierpliwością nie ma co się "WZBOGACAĆ" na siłę bo pozniej są marne skutki. Może i wytłumaczenie z upy ale tak to własnie widzę.


Ja miałem sytuacje gdzie parło mnie na The Forest i nagrywałem tą grę namiętnie dziennie po 2-3 odcinki az dobyło 400 subów i dużo lajków.. ale co z tego ze jak wrzuciłem inny film to nawet nie był oglądany. więc.. kanał zapomniany a co the forest to mi się rzygac chce jak na tą grę patrze bo tyle przegrałem :D


Pozdrawiam
polubienia 0 +1

www
RE: Subskrypcje
@KwaśnySzparag to też chodzi o to że po prostu osoby które kiedyś oglądały te kanały już nie interesują się tą tematyką, ale fakt kiedyś to podbno ludzie masowo kupowali suby od jakiś Hindusów czy innych egzotyków co w zasadzie dawało tylko wydmuszkę i nic więcej.
polubienia 0 +1
RE: Subskrypcje
dlatego jako że wróciłem do tego postanowiłem że ile będe miał tyle będę miał, kanał traktuje jako "pamiętnik wideo" i tyle w temacie. Suby będą to będą a jeśli nie to ja będe miał pamiątkę :)
Ludzie zrobili się chytrzy na te wyświetlenia i łapki.. ja pamiętam jeszcze jak filmy oceniało sie gwiazdkami a nie łapkami.
Cóż nowe algorytmy działają inaczej ja pozostaje przy klasycznym zagrajmy a ten który chce się wybić szybko nic nie zyska, przykład? TheKaloleq95.. sprawdź stare filmy potem filmy tak w połowie jak robi wyświetlenia i sprawdź dzisiejsze filmy.. ten kanał umarł tak samo jak AdmirosOwns i parę jeszcze innych kanałów. Dlaczego? bo ludzie albo oglądali z początku albo wykupili sobie wyświetlenia i suby. Ja wolę mieć 10 subów i 10 komentarzy, nie milion subów i 3 komentarze plus 50 łapek w górę.

Wolę klasykę bo kiedyś się na to nie patrzyło :)
polubienia 0 +1

www
RE: Subskrypcje
Fakt faktem, aktualnie suby nic nie znaczą. Ktoś niby ma nawet z 10k subów (i to nowe konto) ale oglądalność dodawanych filmów na poziomie poniżej 1k. Ogólnie to po prostu jeśli ktoś nawet subuje czyjś kanał, to i tak ogląda to co mu się podoba, a nie hurtowo wszystko jak leci.
polubienia 0 +1