[MTA][RPG] Totalnie Polski RPG [odrzucony]

0
[MTA][RPG] Totalnie Polski RPG [odrzucony]
Trochę o nas
Pierwsza odsłona Totalnie Polski RPG powstała w ok. 2012 r. Prawowitymi właścicielami byli Oski oraz Skoti. Serwer był prowadzony przez kilka wersji i ekip, aż do 2018-ego r. v4. Głównym aspektem TPR'a był tryb RPG, czyt. zabawa, strzelanki i rozpierdziel [Obrazek: smile.png] .
W między czasie pojawiało się wiele serwerów na tej paczce, głównie stawianych przez starych graczy z sentymentu. 
 
Tak jak i my, starzy wyjadacze TPR'a stawiamy ten serwer, aby przypomnieć sobie stare czasy i dobrze się bawić ze starymi znajomymi. 
Nie jest to czysty TPR, który pozostali stawiali. Chcieliśmy w jakimś stopniu dopasować się do standardów 21 roku. Głównie w planach mieliśmy renowację c-gui na nowe graficzne okna, dodanie nowych i ulepszenie starych prac dorywczych. Nie zapomnijmy o dodaniu tuningu mechanicznego, którego nigdy nie można było się doczekać  lol  . Na serwerze będzie można też zaobserwować wiele map i modeli, które przyciągną oko.
Kim jesteśmy?
Jesteśmy reaktywacją znanego projektu który istniał od lat, wprowadziliśmy ogrom urozmaiceń a także dostosowaliśmy się do dzisiejszych standardów - zachowując przy tym stary, klasyczny i przede wszystkim dobry klimat.
Działanie serwera
Jak już wyżej pisałem projekt jest typowo tworzony pod RPG od wielu wersji. Wiele osób wracając z pracy chce się przysłowiowo "zabawić", robiąc jakieś pościgi, postrzelać z gangami lub popracować we frakcji lub pracy.  
 
Jeżeli chodzi o rozgrywkę i gospodarkę... Poprzez głosowania na serwerze Discord głównym miastem do gry zostało wybrane SanFierro, to właśnie tam w większości  wszystko będzie się odgrywać. Naturalne jest to, że z czasem teren zostanie powiększony o wioski czy też LV.  
Gospodarka jest ustabilizowana na zarobkach oscylujących +/- 15k/h, czyli (średnio-niskie). Przy tych zarobkach, aby zdobyć infernusa należałoby przepracować ok. 27 godzin, nie wiele. 
Tuning Pojazdów
Kiedyś brakowało na serwerze tuningu pojadazów, już teraz się pojawił i został ciekawie zaprojektowany. Możemy ulepszyć swój pojazd wizualnie a także mechanicznie - ceny są dostosowane do klasy pojazdu, w przypadku kupna tańszego auta - ceny tuningu również będą tańszę w przeciwieństwie do bardziej kosztownych pojazdów.
Filmy z serwera
https://www.youtube.com/embed/reQi9QvZ-Dg
https://www.youtube.com/embed/jdAOLkCzCAU
Social Media
Nazwa serwera: Totalnie Polski RPG
Discord: https://discord.gg/ZsH3K68433
Sloty: X/150
IP: mtasa://51.83.182.40:21100
0 +1