Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jest tu ktoś jeszcze? ;)

435
Jest tu ktoś jeszcze? ;)
Cześć wszystkim!

Sylwester już za nami, zaczął się nowy, 2022 rok, a jak tam u was? Na forum coraz mniej aktywności, sporadycznie coś akceptuję w filmotece/kanałach, ale już nawet tam się robi pustawo. Kiedyś, jak narzekaliśmy, że forum umiera(jak praktycznie każde inne forum), to jednak wcale nie było tak źle w porównaniu do tego, co dzieje się teraz. Wielu z nas powyrastało już z tego hobby, wielu z nas już nie ma czasu, żeby się bawić w karierę youtubera bez sukcesów. Nic dziwnego, cały internetowy świat się diametralnie zmienił, ten realny świat także. Sam już nie mam czasu, ochoty zaglądać na forum, już nie mówiąc o łudzeniu się, że "kariera" w internecie wyjdzie. Już za stary jestem ;)

Tak, czy siak, wszystkiego co najlepsze w nowym roku, no i proszę się odmeldować w poście poniżej. Zobaczymy, kto jeszcze tu siedzi :)
1 +1
778
RE: Jest tu ktoś jeszcze? ;)
Elo
0 +1

www
37
RE: Jest tu ktoś jeszcze? ;)
Ja nadal tworze małe co nieco. Ale głównie sam zauważyłem że to forum umiera powoli i nie ma nic w tym dziwnego. Ludzie teraz bardziej wolą oglądać niż tworzyć. Bo im sie nie opłaca. Smuta prawda, najlepszego w nowym roku
0 +1

www
30
RE: Jest tu ktoś jeszcze? ;)
@TheSebon heh to prawda. Mi się wydaje, że niektórzy użytkownicy z tego wyrośli. Forum w końcu ma wiele lat. Ja osobiście z grami już nie mam nic wspólnego teraz nagrywam materiały z budowy swojego domu. Odkąd mieszkam na wsi to często jest brak czasu na reguralne nagrywanie, no i ograniczone możliwości. Do gier chce wrócić, ale to dopiero po zakończeniu budowy. Jak wrócę to chce nagrywać dalej ,nie zwracając już uwagi na zrobienie kariery bo psycha siądzie.
1 +1

1 257
RE: Jest tu ktoś jeszcze? ;)
CHALO TÓ BAZA :)
1 +1

www
1
RE: Jest tu ktoś jeszcze? ;)
Trzeba coś zrobić bo forum umiera powoli :(
A ja tu wbiłem się reklamować
0 +1
www
30
RE: Jest tu ktoś jeszcze? ;)
@Betoniasty nie dygaj, może i wyrośliśmy trochę z forum i niektórzy się przebranżowili przez co tu rzadziej zaglądają to nie zmienia faktu, że zainteresowania nie ma tymi materiałami stąd. Wg. moich statystyk to zainteresowanie i osoby które docierają do moich filmów są w większości zaraz po wyszukiwarce google stąd, później chyba discord i przedostatni gdzieś pkt to wyszukiwarka youtube. Ja osobiście na swoich transmisjach reklamuje forum bo widzę, ze działa. A dwa to chyba jedyne forum z taką bazą wiedzy, możliwości reklamowania siebie i aktywnością którą widać w statach. Jeszcze kiedyś było forum Jarock gdzie też było ciekawie, ale zamknęli stronę. Moja sugestia jest taka, że posty które nie otrzymały odpowiedzi od ponad dwóch lat może usunąć albo zebrać w jedne wątki. A później niech każdy podlinkuje forum pod filmem. Przecież to żadna konkurencja ani zabieranie społeczności.
0 +1

139
RE: Jest tu ktoś jeszcze? ;)
Ja nadal tworzę, generalnie film to moja praca. Niestety publikowanie tutaj nic nie daje :/. Mało kto jest tu po to, by wymieniać się wiedzą. Raczej większość czegoś chce, zwłaszcza promować filmy, co naprawdę nie ma sensu w ten sposób.
0 +1

www
1
RE: Jest tu ktoś jeszcze? ;)
Jakoś się żyje :D
0 +1