Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Udawany Gaming

0
Youtube-red  Udawany Gaming
Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Ja jestem Avress, a to jest Udawany Gaming! 
Kanał, który powstał z z myślą pracy nad sobą, nad sposobem wypowiedzi, dykcją, by nie robić podczas mówienia takiego "eee, yyy..." oraz by oduczyć się tego okropnego nawyku jakim jest używanie wulgaryzmów.

Niemniej... Kanał został zauważony przez kilka osób, z kilku zrobiło się kilkadziesiąt i już jest ich ponad 100+ (tak wiem, dla wielu to pewnie jest tyle co nic ale dla mnie jest to wręcz zawrotna liczba jakiej się kompletnie nie spodziewałem!). Kanał zaczyna się rozwijać, z każdym dniem jest więcej subskrybujących, a ja sam na tyle bardzo polubiłem takie "komentowanie na głos" i głośne wyrażanie swoich przemyśleń w trakcie rozgrywki, że postanowiłem się do tego przyłożyć i robić to tak na poważniej :)

Gram właściwie dla zabawy, nie jestem żadnym Progamerem, Tryhardem czy kimś podobnym. Wręcz przeciwnie, popełniam masę błędów i jestem tego świadomy. Ja po prostu gram, czerpię z tego mnóstwo radości i tą radością pragnę dzielić się z innymi! Bo to się właśnie dla mnie liczy najbardziej! 

Mam stałą widownię, z którą moim zdaniem mam świetny kontakt. Na każdy komentarz odpowiadam i często robię to w komentarzach, ale zdarza się, że ten jeden komentarz czy dwa są na tyle pomocne czy mają na tyle dobry pomysł, że odnoszę się do nich w samych odcinkach czyniąc z komentującego "bohatera danego odcinka". 

Nigdy nigdzie się nie reklamowałem, więc to chyba mój największy sukces związany z YT, że subskrybentów zdobywam drogą algorytmu YT niemniej... Postanowiłem się nieco rozreklamować i pozyskać jeszcze większą widownię ::D 

Jeśli zatem chcesz się podzielić konstruktywną krytyką, pisz śmiało :D Chętnie poprawię swoje produkcje.
Jeśli jednak masz ochotę posłuchać mnie do "obiadku" czy też chcesz mieć wpływ na rozgrywkę, zapraszam do komentarzy pod filmami! Chcętnie Cię wysłucham! :)

tu próbka:0 +1