Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 1.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ZaplikPolska

Youtube-red  ZaplikPolska
Link do kanału:
ZaplikPolska


Nagrywam:
- Fahrenheit
- Black Snow
- Lego Star Wars
- Czasami trochę Minecraft'a

Osiągnięcia:
- Na razie nic ciekawego (Mam 130 widzów :P) ale liczę na coś w przyszłości

Wiek:
- Jak piszę tego posta: 23

Opis:
- Na moim kalane znajdzie ci dobre jakościowo filmy z gier których nieustannie przybywa. Według ludzi którzy już znaleźli mój kanał moje projekty ogląda się przyjemnie.
- Staram się odpowiadać na wszystkie konstruktywne(podkreślam) pytania i być miłym dla widzów oraz brać ich opinie i komentarze pod uwagę.
- Nagrywam w rozdzielczości HD 720p(1280x720 pikseli)
- Używam w pełni profesjonalnego sprzętu do nagrywania i obróbki swoich materiałów aby jakość była możliwie najlepsza


Serdecznie zapraszam do oglądanie, komentowania i subskrybowania :P


Notatka od Jan Zbedny, 03-02-2014 19:12:

Nieaktywny kanał, przenoszę do archiwum, w razie powrotu i chęci przywrócenia tego tematu proszę zgłosić temat.

polubienia 0 +1
RE: ZaplikPolska
Weź znajdź sobie, lub zrób avatar bo bez avatara kanał wygląda beznadziejnie. To samo powiedz osobom z polecanych bo ci tylko szpecą kanał. Zmień schemat gdyż jest nieczytelny, tło możesz zostawić. Najważniejsza czcionka, ona musi być czytelna żebym cokolwiek zrozumiał z tego co masz napisane w opisie. Ale i tam niczego nie ma, nie chciało ci się napisać? Masz dobry głos, to przyznam. Jakość audiowizualna także przejdzie. Widzę że HD jest. Osobiście uważam że jest za dużo Minecraft'a ale nie przeszkadza mi to tak bardzo żeby cię tym nagiąć. Ocena jaką ci wystawiam to 6/10.
polubienia 0 +1

RE: ZaplikPolska
Ja obejrzałem początek filmu HL 2 i pierwsze co mnie się rzuciło w oczy to cholernie długie intro... Przewinąłem więc nie wiem ile trwa. Druga rzecz to liczenie supufff w opisie- jest to nie na miejscu i zamiast tego radziłbym wstawić jakiś normalny opis. Brak opisu filmów jest również rzeczą złą.

Nie mogę ocenić jakości video, ponieważ nie jestem u siebie i nie mogę oglądać nawet w 480p, ale za to mogę napisać coś o audio. Głos masz dobry, jest po mutacji- to jest najważniejsze. Audio jest w porządku, ale coś jest czasem nie tak, ponieważ nie zawsze wszystkie słowa rozumiem.


Ogólnie to wszystko, co jeszcze do tła i avatara, nie są najwyższych lotów, ale ujdą.jeszcze dodam, że nie robisz "yyy" co jest dla mnie wielkim plusem
polubienia 0 +1
www
RE: ZaplikPolska
Wywaliłem liczenie i dałem opis. Intro jest już krótkie (15s zamiast 32s).

(20-08-2012 13:15)Zhash napisał(a): Brak opisu filmów jest również rzeczą złą.

Jaki opis masz na myśli?
polubienia 0 +1