Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LuposPl

LuposPl
Link do kanału:GibuPL
Co nagrywasz:Najpierw Dominowałem Let's Play Minecraft. A Potem Portalem i Krótkimi Let's Play
Osiągnięcia: Mam 20 widzów , 281 wyświetleń kanału i 1589 wyświetleń filmików .
Wiek: Mam 14 lat
Opis: Siema , mam 14 lat. Nagrywanie Let's Play to moja pasja , każdy komentarz w jakimkolwiek filmiku jest dla mnie ważny . Doceniam innych ludzi którzy też robią Let's Play. Nie uznaje wyzywania się!!
polubienia 0 +1

RE: LuposPl Polski Let's Player
Jakosc dzwieku dobry glos dobra jedynie paski po bokach troszke przeszkadzaja.
I twoje gadanie jest troszke dziwne w minecraft np ,,Zbuduje samolot i wyrusze nim daleko mam nadzieje ze nie zabraknie paliwa" a na poczatku filmu witales sie z widzami. Wiec nie wiem czy to fabularyzowany let's play czy tez nie . Staraj sie krecic zagrajmy w gry nie tylko minecrafta skupiaj sie bardziej na innych grach. Jesli chcialbys sie wybic za pomoca minecrafta to musialbys krecic poradniki :).
polubienia 0 +1
RE: LuposPl
Zdecydowanie nadużywasz zwrotu ''What the Fuck'' .A pozatym masz 14 lat tak ? Nie uważasz że w takim wieku nie wypada tak klnąć ? Rozumiem 1-2 na filimki, ale nie co chwile . ; / I nie chodzi mi o zwrot WTF. Do tego ten nieszczesny Minecrafta. Ludzi czy nie umiecie kręcić czegoś innego ?
polubienia 0 +1
RE: LuposPl
Po waszych komentarzach zacznę się przystosowywać do waszych porad. I o jaki pasek wam chodzi ?
polubienia 0 +1

RE: LuposPl
Z tym czarnym paskiem to nie jestem stu procentowo pewny, ale chyba chodzi o to, że jak oglądasz film to nie jest on całym ekranie w oknie odtwarzacza i te pozostałości na bokach wypełnia kolor czarny.
polubienia 0 +1

www
RE: LuposPl
(31-08-2011 19:18)Prezag napisał(a): Z tym czarnym paskiem to nie jestem stu procentowo pewny, ale chyba chodzi o to, że jak oglądasz film to nie jest on całym ekranie w oknie odtwarzacza i te pozostałości na bokach wypełnia kolor czarny.

aha thx
polubienia 0 +1

RE: LuposPl
No to jak? Ocenę Mam 4 gwiazdki i dodacie mnie do sponsorowanych ?
polubienia 0 +1