Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SzumeK

0
Youtube-red  SzumeK
Link do kanału: SzumeKk
Co nagrywasz: Aktualnie Let's Play'e z gier. W przyszłości może jakieś vlogi.
Osiągnięcia:Aktualnie kanał jest młody i nie posiadam na nim większych osiągnięć niż pięciu widzów :)
Wiek:16
Opis:Siema wszystkich! Mam na imię Jakub jednak wszyscy mówią do mnie "Szumek". Od bardzo krótkiego okresu czasu zaczynam swoją działalność na yt. Aktualnie są to tylko materiały z gier, jednak w przyszłości może wzbogacę kanał o inne filmy typu vlogi. Póki co na kanale znajdują się materiały z gier: "Might & Magic Clash of Heroes" oraz "Torchlight". Filmy mają dobre audio, dopasowaną głośność, łagodne wejścia/wyjścia, jakość hd oraz miniaturki oraz intra. Nagrywanie sprawia mi frajdę i mam nadzieję, że uda mi się zebrać chociaż małą grupkę widzów z którymi mógłbym grać itp. Zapraszam na mój kanał :)
0 +1
7
RE: SzumeK
Siemanko.

Wady:
- Niewypełnione informacje na kanale
- Brak systematyczności
- Połowiczne ustawianie miniaturek
- Źle wypełniony opis pod filmami
- Demotywujące nazwy filmów
- Zbyt długie filmy
- Nudny komentarz

Zalety:
- Intro
- Różnorodność
- Adnotacje
- Dobra jakość audio / video

Podsumowanie:
Za mało w informacjach kanału, nic o sprzęcie, nic o tobie i widz już ma -50 do zapoznania się z tobą / twoim kanałem. Dodajesz filmy raz co 2 tygodnie, a raz co tydzień, zsynchronizuj to. Dla mnie 2 filmy na miesiąc to zdecydowanie za mało jak na letsplejera, więc fajnie by było jakbyś zwiększył produkcję. W jednej serii masz miniaturki, a w drugiej już nie, to lepiej już nie ustawiać w żadnej, bo robiąc raz tak, raz tak wprowadzasz jeszcze większy chaos niż by w ogóle ich nie było. W opisie pod filmami przedstawiasz to samo co jest w tytule, a jak sama nazwa wskazuje to ma być opis danego filmu, żebyśmy się dowiedzieli czegoś więcej i może zachęciłoby to nas do oglądnięcia. Nigdy w życiu nie nazywaj filmu "Najnudniejsza walka ever :)", chciałem obejrzeć te wideo, a po przeczytaniu tytułu zdecydowałem, że zmarnuje sobie czas, nazwa powinna zachęcać do oglądania, a nie odrzucać. Na początku nie radzę robić ci tak długich filmów, dlatego że ludzie cię jeszcze nie znają, krótsze materiały oglądają dla gier, a dłuższe dla ciebie, dlatego wyświetlenia przy takiej skali długości filmów są mniejsze. Twój komentarz nie ma żadnych uczuć, komentujesz jak flaki z olejem, szczekające psy w tle i wytrącanie z wątku, dłużej niż minutę nie da się tego słuchać. Masz intro więc to jest plus do profesjonalności i zaznaczenia "ciebie". Różnorodnością są na razie 2 gry, mam nadzieję, że w przyszłości będzie ich więcej przez co dotrzesz do większej liczby odbiorców. Robisz adnotacje więc łatwiej poruszać się po twoich filmach i kanale. Dobra jakość audio / video to duża zaleta i w tym elemencie tak trzymaj.
Przez ten komentarz, który jest niesamowicie ważny, kanał oceniam na 2/5. Ciężka praca, większe zaangażowanie i na pewno coś osiągniesz. Pozdrawiam!

Oceniłem twój kanał? Oceń też mój http://letsplej.pl/t-49864-zer0o0ne
0 +1
460
Automatyczna odp - SzumeK
Temat został zarchiwizowany. Jeżeli chcesz przywrócić temat, użyj przycisku "Reportuj".
0 +1

www