Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Minecraft] Zaplecze.org - IV edycja

0
[Minecraft] Zaplecze.org - IV edycja
Po półrocznej przerwie, którą poświęciliśmy na robienie IV edycji (z wieloma turbulencjami) chciałbym zaprezentować Państwu IV edycję serwera Zaplecze.org . Tym razem postanowiliśmy uczynić rozgrywkę możliwie przystępną, a jednocześnie ciekawą. Postawiliśmy na plugin Towny, któremu towarzyszy prosta i przejrzysta ekonomia, której konstrukcja wymusza na graczach współpracę w celu budowy miasta, gdyż samotne prowadzenie miasta na Zapleczu jest trudne i będzie wiązać się z niewątpliwie dużą liczbą poświęconego czasu. Byłbym w stanie opisać w tym poście znacznie więcej rzeczy, które charakteryzują nasz serwer, zdaję sobie jednak sprawę, że prawdopodobnie nikt by tego nie przeczytał. Wobec tego pozwolę sobie tylko jeszcze napisać, że Zaplecze.org jest prowadzone przez hobbystów i nie posiada mikropłatności, ponadto nikt w naszej ekipie nie uważa się za profesjonalistę i szczerze to przyznajemy. Zaplecze.org jest prowadzone jako nasze wspólne hobby, nie zaś jako biznes. Teraz już mogę zamilknąć i przedstawić resztę materiału reklamowego:
 
[Obrazek: Bez-nazwy.jpg]

Linki, ważne informacje i im podobne:IP serwera: Zaplecze.org

Strona internetowa: https://zaplecze.org/    <-- Prace nad nią trwają

Dynmapa: http://185.38.248.209:8123/   <--Nie pokazuje położenia graczy i tym podobnych, gdyż psułoby to balans rozgrywki - aktualizuje się jednak na bieżąco

Zaplecze wiki (IV edycji): http://pl.zaplecze.wikia.com/wiki/Zaplecze_Wiki  <-- Będzie rozwijana, posiada już jednak kilka ważnych artykułów. Gracz po zaznajomieniu się z nią powinien być nieco bardziej zaznajomiony z realiami Zaplecza.

Czym zaplecze nie jest (artykuł na wiki): http://pl.zaplecze.wikia.com/wiki/Czym_z...e_nie_jest <-- Myślę, że jest to ważny artykuł i mimo, że jest ich obecnie mało, chciałem go wyszczególnić. Bowiem przez informacje czym zaplecze nie jest, dowiadujecie się, jakim serwerem jest.

Życzymy miłej gry! (Jeśli zaś byłaby niemiła, prosimy o kontakt w celu usunięcia problemu, jeśli to możliwe)
0 +1